О некоторых вопросах развития города Туркестана
Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2018 года № 763
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Правительству Республики Казахстан в месячный срок создать специальную экономическую зону "TURKISTAN".
2. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Түркістан қаласын дамытудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 29 қыркүйектегі № 763 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі бір ай мерзімде "TURKISTAN" арнайы экономикалық аймағын құрсын.
2. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігіне жүктелсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ