О назначении Атамкулова Б. Б. Министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 2018 года № 808
Назначить Атамкулова Бейбута Бакировича Министром иностранных дел Республики Казахстан, освободив от должности Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Б.Б.Атамқұловты Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 808 Жарлығы
Бейбіт Бəкірұлы Атамқұлов Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ