О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 2018 года № 812
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст. 2) следующее изменение:
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
строку:
"
Аппарат Палат Парламента Республики Казахстан
391
"
изложить в следующей редакции:
"
Аппараты Палат Парламента Республики Казахстан
396
".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 812 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., № 1, 2-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
мына жол:
"
Қазақстан Республикасы Парламенті Палаталарының аппараты
391
"
мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Парламенті Палаталарының аппараттары
396
".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев