Н.Ә.НАЗАРБАЕВҚА "Халық Қаhарманы" атағын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 1 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы туралы" 2000 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 1-бабына жəне "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сəйкес тəуелсіз Қазақстанды орнатудағы тарихи үлесі, елімізді экономикалық жəне əлеуметтік-гуманитарлық дамытудағы, қазақстандық қоғамды топтастырудағы аса үздік еңбегі үшін Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Нұрсұлтан Əбішұлы НАЗАРБАЕВҚА жоғары дəрежелі ерекшелік белгісі – "Халық Қаhарманы" атағы беріліп, айрықша ерекшелік белгісі – Алтын жұлдыз жəне "Отан" ордені тапсырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О присвоении звания "Халық Қаhарманы" НАЗАРБАЕВУ Н. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 2019 года № 1.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. В соответствии со статьей 1 Конституционного закона Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан – Елбасы" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан" за исторический вклад в создание независимого Казахстана, выдающиеся заслуги в экономическом и социально-гуманитарном развитии страны, консолидации казахстанского общества присвоить высшую степень отличия – звание "Халық Қаhарманы" с вручением знака особого отличия – Золотой звезды и ордена "Отан" НАЗАРБАЕВУ Нурсултану Абишевичу – Первому Президенту Республики Казахстан – Елбасы.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ