О назначении Сулейменова Т. М. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 марта 2019 года № 5
Назначить Сулейменова Тимура Муратовича помощником Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Т.М.Сүлейменовті Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 22 наурыздағы № 5 Жарлығы
Тимур Мұратұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ