О назначении Калетаева Д. А. первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2019 года № 11
Назначить Калетаева Дархана Амановича первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Д.А.Кәлетаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 наурыздағы № 11 Жарлығы
Дархан Аманұлы Кəлетаев Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ