О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии
Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 12
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Освободить Мамина Аскара Узакпаевича от полномочий представителя Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Назначить Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан — Министра финансов Республики Казахстан Смаилова Алихана Асхановича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 12 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Асқар Ұзақбайұлы Мамин Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасы өкілінің өкілеттіктерінен босатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Әлихан Асханұлы Смайылов Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев