О назначении Аймагамбетова А. К. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2019 года № 5
Назначить Аймагамбетова Асхата Канатовича Министром образования и науки Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

А.Қ. Аймағамбетовті Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 5 Жарлығы
Асхат Қанатұлы Аймағамбетов Қазақстан Республикасының Білім жəне ғылым министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ