О назначении Айтаханова Е. К. акимом города Шымкента
Указ Президента Республики Казахстан от 30 июля 2019 года № 82
Назначить Айтаханова Ерлана Куанышовича акимом города Шымкента.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Е.Қ.Айтахановты Шымкент қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 30 шілдедегі № 82 Жарлығы
Ерлан Қуанышұлы Айтаханов Шымкент қаласының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ