О назначении Кульгинова А. С. акимом города Нур-Султана
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 8
Назначить Кульгинова Алтая Сейдировича акимом города Нур-Султана.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

А.С.Көлгіновті Нұр-Сұлтан қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 8 Жарлығы
Алтай Сейдірұлы Көлгінов Нұр-Сұлтан қаласының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ