О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2017 года № 462 "О Национальной комиссии по реализации программы модернизации общественного сознания при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 21 августа 2019 года № 126
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2017 года № 462 "О Национальной комиссии по реализации программы модернизации общественного сознания при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 13, ст. 87) следующие изменения:
ввести в состав Национальной комиссии по реализации программы модернизации общественного сознания при Президенте Республики Казахстан, образованной вышеназванным Указом:
Аймагамбетова Асхата Канатовича
-
Министра образования и науки Республики Казахстан,
Айтаханова Ерлана Куанышулы
-
акима города Шымкента,
Ескалиева Гали Нажимиденовича
-
акима Западно-Казахстанской области,
Искакова Куанышбека Досмаиловича
-
акима Кызылординской области,
Калиева Талгата Бегимовича
-
директора республиканского государственного учреждения "Служба центральных коммуникаций" при Президенте Республики Казахстан,
Ныгыметова Гани Сактагановича
-
заведующего Отделом внутренней политики Администрации Президента Республики Казахстан,
Райымкулову Актоты Рахметоллаевну
-
Министра культуры и спорта Республики Казахстан,
Сагинтаева Бакытжана Абдировича
-
акима города Алматы,
Танысбай Ляззат Муратовну
-
председателя правления акционерного общества "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан" (по согласованию),
Трумова Серикбая Утелгеновича
-
акима Мангистауской области,
Курмангали Берика Уалиулы
-
Пресс-секретаря Президента Республики Казахстан;
строки:
"Балаева Аида Галымовна
-
заведующая Отделом внутренней политики, секретарь",
"Ашимбаев Маулен Сагатханулы
-
первый заместитель Председателя партии "Нұр Отан" (по согласованию)",
"Байбек Бауыржан Кыдыргалиулы
-
аким города Алматы",
"Карин Ерлан Тынымбайулы
-
председатель правления акционерного общества Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан" (по согласованию)",
"Кульгинов Алтай Сейдирович
-
аким Западно-Казахстанской области"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Балаева Аида Галымовна
-
помощник Президента Республики Казахстан - заведующая Отделом по контролю за рассмотрением обращений, секретарь",
"Ашимбаев Маулен Сагатханулы
-
помощник Президента Республики Казахстан",
"Байбек Бауыржан Кыдыргалиулы
-
первый заместитель Председателя партии "Nur Otan" (по согласованию)",
"Карин Ерлан Тынымбайулы
-
советник Президента Республики Казахстан",
"Кульгинов Алтай Сейдирович
-
аким города Нур-Султана";
вывести из состава вышеназванной комиссии: Абдрахимова Г.Р., Бабакумарова Е.Ж., Кушербаева К.Е., Мухамедиулы А., Нуразхана А.Ш., Султанова Б.Т., Тугжанова Е.Л., Шамшидинову К.Н.

"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын іске асыру жөніндегі ұлттық комиссия туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 462 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 21 тамыздағы № 126 Жарлығы
1. “Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын іске асыру жөніндегі ұлттық комиссия туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 462 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 жыл, № 13, 87-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын іске асыру жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына енгізілсін:
Аймағамбетов
Асхат Қанатұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі,
Айтаханов
Ерлан Қуанышұлы
-
Шымкент қаласының әкімі,
Есқалиев
Ғали Нәжимединұлы
-
Батыс Қазақстан облысының әкімі,
Ысқақов
Қуанышбек Досмайылұлы
-
Қызылорда облысының әкімі,
Қалиев
Талғат Бегімұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы “Орталық коммуникациялар қызметі” республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры,
Нығыметов
Ғани Сақтағанұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісі,
Райымқұлова
Ақтоты Рахметоллақызы
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі,
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
-
Алматы қаласының әкімі,
Танысбай
Ләззат Мұратқызы
-
“Қазақстан” республикалық телерадиокорпорациясы” акционерлік қоғамының Басқарма төрайымы (келісім бойынша),
Тұрымов
Серікбай Өтелгенұлы
-
Маңғыстау облысының әкімі,
Құрманғали
Берік Уәлиұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Баспасөз хатшысы;
мына жолдар:
“Балаева
Аида Ғалымқызы
-
Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісі, хатшы”,
"Әшімбаев
Мәулен Сағатханұлы
-
“Нұр Отан” партиясы Төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)”,
"Байбек
Бауыржан Қыдырғалиұлы
-
Алматы қаласының әкімі”,
"Карин
Ерлан Тынымбайұлы
-
“Қазақстан” республикалық телерадиокорпорациясы” акционерлік қоғамының Басқарма төрағасы (келісім бойынша)”,
"Көлгінов Алтай Сейдірұлы
-
Батыс Қазақстан облысының әкімі”
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
“Балаева
Аида Ғалымқызы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі, хатшы”,
“Әшімбаев
Мәулен Сағатханұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі”,
“Байбек
Бауыржан Қыдырғалиұлы
-
"Nur Otan" партиясы Төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)”,
“Карин
Ерлан Тынымбайұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі”,
“Көлгінов Алтай Сейдірұлы
-
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі;
жоғарыда аталған комиссия құрамынан шығарылсын: Ғ.Р. Әбдірахымов, Е.Ж. Бабақұмаров, Қ.Е. Көшербаев, А. Мұхамедиұлы, А.Ш. Нұразхан, Б.Т. Сұлтанов, Е.Л. Тоғжанов, К.Н. Шәмшидинова.

2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ