О назначении Жаилгановой А. Н. Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2019 года № 16
Назначить Жаилганову Анар Нуралыкызы Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

А.Н.Жайылғанованы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 14 маусымдағы № 16 Жарлығы
Анар Нұралықызы Жайылғанова Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ