О назначении Султанова Б. Т. Министром торговли и интеграции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 18
Назначить Султанова Бахыта Турлыхановича Министром торговли и интеграции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Б.Т.Сұлтановты Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 18 Жарлығы
Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Қазақстан Республикасының Сауда жəне интеграция министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ