О назначении Мирзагалиева М. М. Министром экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 19
Назначить Мирзагалиева Магзума Маратовича Министром экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

М.М.Мырзағалиевті Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 19 Жарлығы
Мағзұм Маратұлы Мырзағалиев Қазақстан Республикасының Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ