Об утверждении Перечня должностей служащих Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2019 года № 204
В соответствии со статьей 15-11 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "О государственном регулировании, контроле и надзоре финансового рынка и финансовых организаций" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень должностей служащих Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка.
2. Предоставить право Агентству Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка к наименованиям должностей, указанным в Перечне должностей служащих Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка, применять специальные дополнительные наименования, характеризующие специфику их деятельности.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2020 года.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента Республики
Казахстан от 11 ноября 2019
года № 204
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей служащих Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
Руководитель Аппарата Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
Директор департамента
Заместитель директора департамента
Начальник управления
Заместитель начальника управления1
Помощник, советник Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
Пресс-секретарь
Начальник отдела2
Главный специалист
Ведущий специалист
Специалист
___________________________
1 Вводится при штатной численности управления в составе департамента не менее 10 единиц
2 Вводится в самостоятельных управлениях

Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің қызметшілері лауазымдарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 11 қарашадағы № 204 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі актiлерiнiң
жинағында жариялануға тиiс
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы Жарлық 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу, бақылау және қадағалау туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 15-11-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің қызметшілері лауазымдарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігіне Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің қызметшілері лауазымдарының тізбесінде көрсетілген лауазымдардың атауларына олардың қызметінің ерекшелігін сипаттайтын арнайы қосымша атаулар қолдану құқығы берілсін.
3. Осы Жарлық 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2019 жылғы 11 қарашадағы
№ 204 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің қызметшілері лауазымдарының
ТІЗБЕСІ
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің Аппарат басшысы
Департамент директоры
Департамент директорының орынбасары
Басқарма бастығы
Басқарма бастығының орынбасары1
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының көмекшісі, кеңесшісі
Баспасөз хатшысы
Бөлім бастығы2
Бас маман
Жетекші маман
Маман
_______________
1 Департамент құрамындағы басқарманың штат саны кемінде 10 бірлік болған кезде енгізіледі
2 Дербес басқармаларда енгізіледі