О назначении Бозумбаева К. А. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 2019 года № 216
Назначить Бозумбаева Каната Алдабергеновича помощником Президента Республики Казахстан, освободив от должности Министра энергетики Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қ.А.Бозымбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 216 Жарлығы
Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Энергетика министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ