О назначении Абылкасымовой М. Е. Председателем Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 2019 года № 217
Назначить Абылкасымову Мадину Ерасыловну Председателем Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

М.Е.Әбілқасымованы Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 217 Жарлығы
Мəдина Ерасылқызы Əбілқасымова Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу жəне дамыту агенттігінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ