О назначении Ногаева Н. А. Министром энергетики Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 2019 года № 218
Назначить Ногаева Нурлана Аскаровича Министром энергетики Республики Казахстан, освободив от должности акима Атырауской области.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Н.А.Ноғаевты Қазақстан Республикасының Энергетика министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 218 Жарлығы
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев Қазақстан Республикасының Энергетика министрі болып тағайындалсын, ол Атырау облысының əкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ