О назначении Раимкуловой А. Р. Министром культуры и спорта Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 21
Назначить Раимкулову Актоты Рахматуллаевну Министром культуры и спорта Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

А.Р.Райымқұлованы Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 21 Жарлығы
Ақтоты Рахматоллақызы Райымқұлова Қазақстан Республикасының Мəдениет жəне спорт министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ