О назначении Жумагалиева А. К. Министром цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 2019 года № 25
Назначить Жумагалиева Аскара Куанышевича Министром цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

А.Қ.Жұмағалиевті Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 маусымдағы № 25 Жарлығы
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ