О назначении Кушербаева К. Е. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 2019 года № 37
Назначить Кушербаева Крымбека Елеуовича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности акима Кызылординской области.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қ.Е. Көшербаевты Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 37 Жарлығы.
Қырымбек Елеуұлы Көшербаев Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын, ол Қызылорда облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ