О назначении Сагинтаева Б. А. акимом города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 2019 года № 41
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича акимом города Алматы.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Б.Ә. Сағынтаевты Алматы қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 41 Жарлығы.
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Алматы қаласының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ