О реорганизации консульства Республики Казахстан в городе Мюнхене (Федеративная Республика Германия)
Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2019 года № 53
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать консульство Республики Казахстан в городе Мюнхене (Федеративная Республика Германия) путем преобразования в генеральное консульство Республики Казахстан в городе Мюнхене (Федеративная Республика Германия).
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасының Мюнхен қаласындағы (Германия Федеративтік Республикасы) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 5 шілдедегі № 53 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Мюнхен қаласындағы (Германия Федеративтік Республикасы) консулдығы қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Мюнхен қаласындағы (Германия Федеративтік Республикасы) бас консулдығы болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ