О назначении Касымова К. Н. помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 836
Назначить Касымова Калмуханбета Нурмуханбетовича помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан, освободив от должности Министра внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қ.Н.Қасымовты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 836 Жарлығы
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы Қасымов Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ