О назначении Тургумбаева Е. З. Министром внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 837
Назначить Тургумбаева Ерлана Заманбековича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Е.З.Тұрғымбаевты Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 837 Жарлығы
Ерлан Заманбекұлы Тұрғымбаев Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ