О назначении Мамина А.У. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 847
Назначить Мамина Аскара Узакпаевича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

А.Ұ.Маминді Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 847 Жарлығы
Асқар Ұзақбайұлы Мамин Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ