О назначении Абдыкаликовой Г.Н. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 850
Назначить Абдыкаликову Гульшару Наушаевну Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности Государственного секретаря Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Г.Н.Әбдіқалықованы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 850 Жарлығы
Гүлшара Наушақызы Əбдіқалықова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ