О назначении Омарова С.К. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 851
Назначить Омарова Сапархана Кесикбаевича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

С.К.Омаровты Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 851 Жарлығы
Сапархан Кесікбайұлы Омаров Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ