О назначении Сапарбаева Б.М. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 854
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, освободив от должности акима Актюбинской области.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Б.М.Сапарбаевты Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 854 Жарлығы
Бердібек Машбекұлы Сапарбаев Қазақстан Республикасының Еңбек жəне халықты əлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын, ол Ақтөбе облысының əкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ