О назначении Нурдаулетова Г. Д. Генеральным Прокурором Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 2019 года № 869
Назначить Нурдаулетова Гизата Дауренбековича Генеральным Прокурором Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Ғ.Д.Нұрдәулетовті Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 869 Жарлығы
Ғизат Дəуренбекұлы Нұрдəулетов Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ