О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 17 "О некоторых вопросах Национальной комиссии по модернизации"
Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2020 года № 240. Утратил силу указом Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2023 года № 202.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 26.04.2023 № 202.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 17 "О некоторых вопросах Национальной комиссии по модернизации" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 29-30, ст. 186) следующие изменения:
в Положении о Национальной комиссии по модернизации, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 5:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) отчитывается перед Президентом Республики Казахстан о работе Национальной комиссии ежегодно, не позднее 1 марта года, следующего за отчетным периодом.";
подпункт 5) исключить;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Работа Национальной комиссии осуществляется путем проведения заседаний, по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал, в сроки, определяемые председателем Комиссии.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 17 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 240 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 202 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.04.2023 № 202 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 17 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 29-30, 186-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы ережеде:
5-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасының Президенті алдында Ұлттық комиссияның жұмысы туралы жыл сайын есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызынан кешіктірмей есеп береді.";
5) тармақша алып тасталсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Ұлттық комиссияның жұмысы қажеттігіне қарай, бірақ тоқсанына кемінде бір реттен сиретпей Комиссияның төрағасы айқындайтын мерзімдерде отырыстар өткізу арқылы жүзеге асырылады.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ