О назначении Тугжанова Е. Л. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2020 года № 265
Назначить Тугжанова Ералы Лукпановича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Е.Л.Тоғжановты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 11 ақпандағы № 265 Жарлығы
Ералы Лұқпанұлы Тоғжанов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ