О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2017 года № 563 "О некоторых вопросах органов прокуратуры Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 2020 года № 278.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2017 года № 563 "О некоторых вопросах органов прокуратуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 47-48-49, ст. 313) следующее изменение:
в Положении о Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
подпункт 29) пункта 22 изложить в следующей редакции:
"29) утверждает подзаконный нормативный правовой акт, определяющий порядок оказания государственных услуг, оказываемых органами прокуратуры;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

"Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 563 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 4 наурыздағы № 278 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі актiлерiнiң
жинағында жариялануға тиiс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 563 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 47-48-49, 313-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы туралы ережеде:
22-тармақтың 29) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"29) прокуратура органдары көрсететін мемлекеттік қызметтерді көрсетудің тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актіні бекітеді;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев