О назначении Абаева Д. А. первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2020 года № 320
Назначить Абаева Даурена Аскербековича первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Д.Ә.Абаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 320 Жарлығы
Дəурен Əскербекұлы Абаев Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ