О назначении Цоя А. В. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 июня 2020 года № 358
Назначить Цоя Алексея Владимировича Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

А.В.Цойды Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 25 маусымдағы № 358 Жарлығы
Алексей Владимирович Цой Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ