О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июля 2020 года № 370
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За выдающиеся заслуги перед Республикой Казахстан, самоотверженность, проявленную при исполнении служебного долга:
присвоить высшую степень отличия – звание "Қазақстанның Еңбек Ері" с вручением знака особого отличия – Золотой звезды и ордена "Отан":
Исаеву Олегу Николаевичу (посмертно) – заведующему отделением ГКП "Кокшетауская городская многопрофильная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
Козбагарову Калихану Есбосыновичу (посмертно) – главному врачу ГКП "Областная клиническая инфекционная больница", Актюбинская область.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 13 шілдедегі № 370 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасына сіңірген аса үздік еңбегі, қызметтік борышын атқару үстінде көрсеткен жанқиярлығы үшін:
жоғары дəрежелі ерекшелік белгісі –
"Қазақстанның Еңбек Ері" атағы беріліп, айрықша ерек шелік белгісі –
Алтын Жұлдыз бен "Отан" ордені тапсырылсын:
Исаев – Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы
Олег Николаевич "Көкшетау (марқұм) қалалық көпбейінді ауруханасы"
МКК бөлімше меңгерушісі
Қозбағаров – "Облыстық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы"
Қалихан Есбосынұлы МКК (марқұм) бас дəрігері, Ақтөбе облысы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ