О назначении Ильина Ю. В. Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 409
Назначить Ильина Юрия Викторовича Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Ю.В.Ильинді Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 409 Жарлығы
Юрий Викторович Ильин Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ