О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 1042
Указ Президента Республики Казахстан от 15 сентября 2020 года № 415
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 1042 "О Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 11, ст. 125) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Балаеву Аиду Галымовну
-
Министра информации и общественного развития Республики Казахстан,
Даулеталина Сатыбалды Телагысовича
-
председателя Федерации профсоюзов Республики Казахстан (по согласованию),
Жасымбекову Светлану Салаватовну
-
старшего национального координатора программ по миграции Международной организации по миграции в Казахстане - Агентства Организации Объединенных Наций по миграции (по согласованию),
Утпинова Наурызбая Тагановича
-
верховного муфтия, председателя Духовного управления мусульман Казахстана (по согласованию);
вывести из состава названной Комиссии: Абаева Д. А., Мектепбаеву С. К., Ораза С. С., Тугжанова Е. Л.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 1042 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № 415 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. “Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 1042 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 11, 125-бап) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазаксган Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Балаева Аида Ғалымқызы
-
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі,
Дәулеталин Сағыбалды Төлағысұлы
-
Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар федерациясының төрағасы (келісім бойынша),
Жасымбекова Светлана Саламатқызы
-
Біріккен Ұлттар Ұйымының Көші-қон агенттігі - Қазақстандағы Халықаралық көші-қон ұйымының көші-қон жөніндегі бағдарламаларының аға ұлттық үйлестірушісі (келісім бойынша),
Өтпенов Наурызбай Тағанұлы
бас мүфти, Қазақстан мұсылмандары Діни басқармасының төрағасы (келісім бойынша);
аталған Комиссияның құрамынан: Д.Ә. Абаев, С.Қ. Мектепбаева, С.С. Ораз, Е.Л. Тоғжанов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев