О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 1042 "О Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2021 года № 541.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 1042 "О Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 11, ст. 125) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Шапкенова                         -Министра труда и социальной защиты населения
Серика Жамбуловича             Республики Казахстан,
Мусина                         -председателя Комитета по законодательству и
Каната Сергеевича                   судебно-правовой реформе Мажилиса Парламента
Республики Казахстан, председателем Комиссии
(по согласованию),
Мынбай                         -депутата Мажилиса Парламента Республики
Дархан Камзабекұлы             Казахстан (по согласованию),
Казкенова                         -председателя общественного объединения
Руслана Казбековича            "Civic Peace" (по согласованию);
строку:
"Тлеуберди                         -Министр иностранных дел Республики Казахстан"
Мухтар Бескенулы
изложить в следующей редакции:
"Тлеуберди                         -Заместитель Премьер-Министра - Министр
Мухтар Бескенулы                   иностранных дел Республики Казахстан";
вывести из состава названной Комиссии: Айтимову Б.С., Нурымбетова Б.Б., Сейдуманова С.Т., Султанова К.С.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 1042 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 541 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялауға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 1042 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 жыл, № 11, 125-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Шәпкенов Серік Жамбылұлы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі,
Мусин Қанат Сергейұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Заңнама және сот-құқықтық реформа жөніндегі комитетінің төрағасы, Комиссия төрағасы (келісім бойынша),
Мыңбай Дархан Қамзабекұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша),
Қазкенов Руслан Қазбекұлы
-
"Сіvіс Реасе" қоғамдық бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша),
мына:
"Тілеуберді Мұхтар Бескенұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тілеуберді Мұхтар Бескенұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрі";
аталған Комиссияның құрамынан: Б.С.Әйтімова, Б.Б.Нұрымбетов, С.Т.Сейдуманов, Қ.С.Сұлтанов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылғаң күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президенті
Қ.Тоқаев