О назначении Шиппа Д. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 июня 2021 года № 595
Назначить Шиппа Дениса Алексеевича Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Д.А.Шиппті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 7 маусымағы № 595 Жарлығы.
Денис Алексеевич Шипп Қазақстан Республикасы Жоғары сот Кеңесінің Төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Қ.ТОҚАЕВ