О назначении на должность председателя судебной коллегии Верховного Суда Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2021 года № 599
В соответствии с пунктом 2 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 3 статьи 31 Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить Мусина Каната Сергеевича на должность председателя судебной коллегии по административным делам Верховного Суда Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 июля 2021 года.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты сот алқасының төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 14 маусымағы № 599 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 31-бабының 3-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының әкімшілік істер жөніндегі сот алқасының төрағасы қызметіне Мусин Қанат Сергейұлы тағайындалсын.
2. Осы Жарлық 2021 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев