О назначении Сагимбаева Е. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 августа 2021 года № 643
Назначить Сагимбаева Ермека Алдабергеновича начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Е.А.Сағымбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 25 тамыздағы № 643 Жарлығы
Ермек Алдабергенұлы Сағымбаев Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ