О назначении Бектанова М. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 31 августа 2021 года № 649
Назначить Бектанова Мурата Карибаевича Министром обороны Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

М.К. Бектановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 31 тамыздағы № 649 Жарлығы.
Мұрат Кəрібайұлы Бектанов Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ