О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 сентября 2021 года № 663
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За мужество и самоотверженность, проявленные при исполнении служебного долга, наградить:
орденом "Айбын" II степени
Байгазиева Нурбола Назарбаевича
(посмертно)
-
участкового инспектора отдела полиции при Управлении полиции Алатауского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел
Сулеева Дархана Даулбаевича (посмертно)
-
участкового инспектора отдела полиции при Управлении полиции Алатауского района Департамента полиции города Алматы Министерства внутренних дел;
медалью "Ерлігі үшін"
Абенова Мурата Бакбергеновича
(посмертно)
-
члена Республиканской палаты частных судебных исполнителей, город Алматы.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 25 қыркүйектегі № 663 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Қызметтік борышын атқаруда көрсеткен ерлігі мен жанқиярлығы үшін наградталсын:
II дәрежелі "Айбын" орденімен
Байгазиев Нұрбол Назарбайұлы (марқұм)
-
Ішкі істер министрлігінің Алматы қаласы полиция департаментінің Алатау ауданы полиция басқармасының жанындағы полиция бөлімінің учаскелік инспекторы
Сүлеев Дархан Дауылбайұлы (марқұм)
-
Ішкі істер министрлігінің Алматы қаласы полиция департаментінің Алатау ауданы полиция басқармасының жанындағы полиция бөлімінің учаскелік инспекторы;
"Ерлігі үшін" медалімен
Әбенов Мұрат Бақбергенұлы (марқұм)
-
Жеке сот орындаушыларының республикалық палатасының мүшесі, Алматы қаласы.
Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев