О Бозумбаеве К. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2021 года № 695
Назначить Бозумбаева Каната Алдабергеновича акимом Алматинской области, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Қ.А. Бозымбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 695 Жарлығы
Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев Алматы облысының əкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ