О назначении Нуртлеу М. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 26 ноября 2022 года № 8
Назначить Нуртлеу Мурата Абугалиулы Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

М.Ә. Нұртілеуді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 26 қарашадағы № 8 Жарлығы
Мұрат Әбуғалиұлы Нұртілеу Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев