О назначении Сагимбаева Е. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2022 года № 12
Назначить Сагимбаева Ермека Алдабергеновича Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.А. Сағымбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 12 Жарлығы
Ермек Алдабергенұлы Сағымбаев Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев