О назначении Бектенова О. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2022 года № 13
Назначить Бектенова Олжаса Абаевича Председателем Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
Президент Республики Казахстан К. Токаев

О.А. Бектеновті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 13 Жарлығы
Олжас Абайұлы Бектенов Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев