О назначении Элиманова Ж. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2022 года № 14
Назначить Элиманова Жаната Калдыбековича Председателем Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Ж.Қ. Элимановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 14 Жарлығы
Жанат Қалдыбекұлы Элиманов Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев