О назначении Жазыкбаева Д. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2022 года № 17
Назначить Жазыкбаева Дархана Медегалиулы Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Д.М. Жазықбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 17 Жарлығы.
Дархан Медеғалиұлы Жазықбаев Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев